,,Lecter”

— usługi bhp i ppoż

Nasza firma powstała z zaangażowania i prawdziwej pasji. Od lat współpracowaliśmy z dużymi i cenionymi podmiotami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Wzorowaliśmy się na nich i czerpaliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie.
W końcu, w 2013 roku, przyszedł czas na „rozwinięcie skrzydeł.”

W ciągu kilku lat udało nam się stworzyć innowacyjną, przyjazną i prężnie działającą firmę. Sukces zawdzięczamy naszemu niezastąpionemu zespołowi, składającemu się z najlepszych specjalistów na rynku tego typu usług. Legitymujemy się tytułami doktorów, magistrów i inżynierów. Kończyliśmy renomowane polskie i światowe uczelnie. Dodatkowo nieustannie się dokształcamy, uczestnicząc w rozmaitych kursach, szkoleniach, seminariach i sympozjach. Dziś już nie potrafimy zliczyć zdobytych certyfikatów i uprawnień.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Firma jest w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania, zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Jesteśmy stabilną Firmą na rynku, której priorytetem jest rozwój i satysfakcja Klienta. Wynikiem naszej ciężkiej pracy jest zaufanie i stała współpraca z Kontrahentami z całej Polski. Najważniejszymi czynnikami jakimi się kierujemy jest rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm. Dodatkową wartością dla naszych Klientów jest obsługa na najwyższym poziomie. To wszystko ma zapewnić Państwu pełną satysfakcję.

— DO ZOBACZENIA. Bogumiła Adamska - Dyrektor

01.

Świadczymy usługi wysokiej jakości!

Pod tym pojęciem rozumiemy nie tylko oferowanie doskonale wykonanych produktów, ale także nieprzerwane doskonalenie procesu realizacji zamówienia oraz profesjonalną obsługę Klienta. Dbamy o to, aby współpraca z nami była łatwa i odbywała się na przyjacielskich zasadach. Nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy.

02.

Dzielimy się zdobytym doświadczeniem!

Oferujemy skuteczne, innowacyjne rozwiązania. Spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu obdarzają nas Państwo ogromnym zaufaniem. Cieszymy się, że zostają Państwo z nami na dłużej. To dla nas znak, że firma rozwija się w dobrym kierunku.

03.

Rzetelność, terminowość oraz profesjonalizm!

Stale pracujemy nad rozwojem oferowanych przez nas usług i produktów, dążąc do znalezienia jeszcze bardziej efektywnych oraz intuicyjnych rozwiązań. Podejmujemy nowe zlecenia, rozwijamy się, walczymy o nasz wspólny sukces – Państwa firmy oraz „Lectera”.

„Lecter” – warto nam zaufać!

Współpraca z naszą firmą to pewność, że zlecona usługa będzie wykonana terminowo i solidnie. Charakteryzuje nas stuprocentowy profesjonalizm, wykonywanie projektów na najwyższym poziomie i przy użyciu profesjonalnego sprzętu renomowanych producentów.

Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach, a dla stałych Klientów atrakcyjne rabaty, ponieważ zadowolenie Klientów to dla nas nadrzędna wartość
Poznaj nas

Kadra Zarządzająca

Team member
Bogumiła Adamska
Dyrektor
Team member
Paweł Butowicz
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych
Team member
Marek Adamski
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych
Team member
Radosław Tkaczyk
Kierownik Operacyjny
W SWYCH SZEREGACH ZATRUDNIAMY I WSPÓŁPRACUJEMY Z WYBITNYMI SPECJALISTAMI Z RÓŻNORODNYCH DZIEDZIN TAKICH JAK:
  • bezpieczeństwo techniczne maszyn i urządzeń;
  • ochrona przeciwpożarowa;
  • pierwsza pomoc przedmedyczna;
  • zamówienia publiczne;
  • ochrona informacji niejawnych.